O nas

​          Nasza wypożyczalnia samochodów to firma rozwijana z pasją i zaangażowaniem. Zapewniamy Państwu pełen profesjonalizm z naszej strony jak i dyspozycyjność i dopasowanie się indywidualnie do klienta. Jest idealna dla każdego kto szuka komfortu, wygody, a przede wszystkim niezależności. Gwarantujemy konkurencyjne ceny, brak limitu kilometrów, a także brak kaucji.

​             Nasza firma działa na terenie Warszawy i okolic. Obsługujemy lotniska: Warszawa (lotnisko Chopina), Warszawa (lotnisko Modlin), Warszawa (Dworzec Wschodni i Zachodni), a także Warszawa (Dworzec Centralny). W naszej flocie posiadamy nowe samochody, różnej klasy co pozwala Państwu dokonać wyboru odpowiedniego auta do własnych potrzeb. Na ofertę składa się wynajem krótkoterminowy i długoterminowy.

            Upcars to jednak nie tylko samochody lecz, także ludzie, którzy codziennie pracują na to, żeby auta były w nienagannym stanie technicznym i wizualnym, dostarczane klientowi na czas, przez 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku.

                 Każdego dnia dokładamy wszelkich starań by nasi klienci byli jeszcze bardziej zadowoleni z naszych usług.
​Zachęcamy do obserwowania naszej strony oraz profili społecznościowych, gdzie organizujemy różnego rodzaju promocje dotyczące wypożyczalni samochodów.

Jesteśmy po to by spełniać Twoje oczekiwania.